فروش باتری یو پی اس

اهمیت باتری یو پی اس

اگر بخواهیم عملکرد یک دستگاه یو پی اس را بصورت ساده بررسی کنیم میتوان گفت که این عملکرد بر دو اصل اساسی استوار است: 1) ذخیره سازی انرژی در شرایط عادی سیستم  2) تحویل انرژی ذخیره شده به سیستم در شرایط اضطراری

منظور از سیستم، سیستم برق رسانی و منبع اصلی تأمین برق یک مجموعه است.

همین حالا برای اطلاع از قیمت انواع باتری یو پی اس و مشاوره در زمینه خرید باتری یو پی اس با ما تماس بگیرید

تلفن : 38408889-051

تلگرام : 09300244083

***فروشگاه انواع باتری یو پی اس (کلیک کنید)******فروشگاه انواع باتری یو پی اس (کلیک کنید)***

باتری یو پی اس به عنوان تنها عنصر ذخیره ساز انرژی در دستگاه یو پی اس از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و عملکرد صحیح آن میتواند تا حدود زیادی عملکرد صحیح مجموعه دستگاه یو پی اس را تضمین کند. در واقع استفاده از باتری یو پی اس با کیفیت بالا هم به کارکرد صحیح دستگاه یو پی اس کمک میکند و هم باعث می شود که دستگاه دچار اصطحکاک کمتری بشود. شرکت تجهیزات فن آوران جابان به عنوان تأمین کننده و فروشنده انواع باتری یو پی اس همواره سعی کرده است تا با ارائه یک سبد متنوع از باتری های یو پی اس  باکیفیت بالا و تضمین گارانتی تعویض 2 تا 3 سال برای این محصولات تا حدودی دغدغه مشتریان عزیز را در زمینه تأمین باتری با کیفیت یو پی اس برآورده کند.

*لیست قیمت انواع باتری یو پی اس (کلیک کنید)**لیست قیمت انواع باتری یو پی اس (کلیک کنید)*

 

فروش انواع باتری یو پی اس

شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان به عنوان فروشنده باتری یو پی اس خدمات زیر را به مشتریان خود ارائه می دهد :

1) مشاوره رایگان در رابطه با انتخاب باتری یو پی اس مناسب

2) محاسبه فنی مربوط به انتخاب باتری یو پی اس جایگزین

3) ارائه سبد متنوع از باتری های داخلی و خارجی با کیفیت

4) تضمین و گارانتی تعویض 2 تا 3 ساله برای محصولات داخلی و خارجی

5) راه اندازی بخش فروش آنلاین باتری یو پی اس از طریق فروشگاه اینترنتی فن آوران جابان

همین حالا برای اطلاع از قیمت انواع باتری یو پی اس و مشاوره در زمینه خرید باتری یو پی اس با ما تماس بگیرید

تلفن : 38408889-051

تلگرام : 09300244083

***فروشگاه انواع باتری یو پی اس (کلیک کنید)******فروشگاه انواع باتری یو پی اس (کلیک کنید)***

 

فروش باتری یو پی اس با کیفیت بالا

شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان با راه اندازی بخش فروش باتری یو پی اس از طریق فروشگاه اینترنتی فن آوران جابان سعی بر تصحیل کردن تهیه باتری مناسب یو پی اس برای مشتریان عزیز کرده است. شما مشتریان عزیز میتوانید پس از انتخاب و مشخص کردن نوع باتری یو پی اس با مراجع به بخش فروش باتری یو پی اس فروشگاه فن آوران جابان اقدام به خرید باتری یو پی اس موردنظر خود کنید.

با ما آشنا شوید

تصویر درباره ی ما

شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان با هدف فعالیت در حوزه فروش و ارائه خدمات فنی و مهندسی با محوریت مهندسی برق با تکیه بر سال ها تجربه موسسین این شرکت در حوزه فعالیت های صنعتی و دانشگاهی در سال 1397 تاسیس گردید.  این سایت با هدف ارائه مشاوره تخصصی و فروش تجهیزات و قطعات مهندسی برق، شبکه و سیستم های نظارت تصویری و همچنین معرفی خدمات قابل ارائه توسط کارشناسان  و مهندسین این شرکت تاسیس گردیده است. شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان بر این باور است که طراحی، تأمین تجهیزات و اجرا سه رکن اساسی در انجام یک پروژه می باشد و کیفیت انجام یک پروژه مهندسی کاملاً وابسته به کیفیت هر سه رکن می باشد. بنابرابن این شرکت با هدف تکمیل چرخه انجام یک پروژه، اقدام به راه اندازی بخشی با محوریت تأمین تجهیزات مورد نیاز یک پروژه از برندهای معتبر داخلی و خارجی با در نظر گرفتن دو پارامتر هزینه و کیفیت کرده است. تجربه نشان داده است که انجام هر سه بخش طراحی، تأمین تجهیزات و اجرا یک پروژه توسط یک مجموعه واحد چهار مزیت :       1) کاهش هزینه برای کارفرما 2) کاهش مدت زمان تکمیل پروژه  3) افزایش کیفیت 4) سهولت استفاده از خدمات پشتیبانی و استفاده از گارانتی تجهیزات (به جهت طرفیت با یک شخصیت حقوقی ) در همین راستا شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان اقدام به راه اندازی پنل فروشگاه اینترنتی و ارائه تجهیزات مرتبط با حوزه های کاری خود از برندهای معتبر داخلی و خارجی  معتبر کرده است.

گروه موسسین و پرسنل شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان دارای تخصص های مختلف مرتبط با حوزه مهندسی برق (الکترونیک، قدرت و کنترل) هستند. به جهت گستردگی و کاربرد صنعت برق در دیگر صنایع میتوان از برق به عنوان یکی از اصلی ترین تخصص های لازم در هر مجموعه نام برد. از همین رو مطالعات، پژوهش ها و تجارب متخصصین این حوزه بسیار وسیع بوده و نمیتوان در چند عنوان محدود نمود. طراحی، اجرا و تعمیر و نگهداری تاسیسات و تجهیزات برقی اعم از ساختمانی، تجاری، اداری، صنعتی            طراحی،اجرا، عیب یابی و اصلاح  سیستم های کنترلی و اتوماسیون پیشرفته برای صنایع و کارخانجات          طراحی، اجرا، تعمیر و نگهداری سیستم های برق اضطراری مشتمل بر UPS، ژنراتور دیزل و گازی                    این تنها بخشی از توانایی ها و تجارب گروه فن آوران جابان می باشد که تحت عنوان خدمات بخش برق مجموعه قابل ارائه خواهد بود. یکی از نگرانی ها و دغدغه های بهره برداران در پروژه ها تامین تجهیزات با کیفیت و مناسب با پایین ترین قیمت می باشد. فرایند خرید موفق متأثر از طراحی صحیح، انتخاب متناسب با نیاز و همچنین بررسی دقیق محصولات مشابه می باشد. کارشناسان این مجموعه در هریک از این مراحل همراه و مشاور شما خواهند بود.  

گروه متخصصین شبکه در شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان فعالیت های خود را در زمینه مشاوره، طراحی، تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی و خدمات پشتیبانی فنی پروژه های فناوری اطلاعات شامل شبکه های کامپیوتری کابلی، بی سیم و مرکز داده ارائه می نماید. خدماتی که این مجموعه در زمینه شبکه های کامپیوتری ارائه می دهد را می توان در عناوین زیر بیان نمود: طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری LAN و Campus LAN طراحی و پیاده سازی شبکه های WAN (ارتباطات راه دور بر بسترهای مخابراتی) طراحی و پیاده سازی شبکه های راه دور tunneling طراحی و پیاده سازی زیرساخت های شبکه نصب انواع دکل های مخابراتی نصب و راه اندازی سرویس های تلفنی و ویدیویی تحت شبکه ( IP Camera و VOIP ) طراحی و اجرای سیستم های نظارتی بر بستر شبکه طراحی، راه اندازی و اجرای سرور های TCP/IP پیاده سازی  سیستم های نرم افزاری اداری ارائه خدمات پشتیبانی، سرویس و نگهداری تجهیزات شبکه طراحی و پیاده سازی طرح های امنیت شبکه نصب و راه اندازی فایروال های نرم افزاری نصب و راه اندازی سوئیچ های لایه 2 و لایه 3 مجازی سازی server و client خدماتی که شرکت فن آوران جابان در مراحل مختلف انجام یک پروژه ارائه می دهد محدود به طراحی و اجرا نشده و در هریک از بخش های یک پروژه از مشاوره تا پشتیبانی با شما خواهد بود. ارائه مشاوره در زمینه انتخاب یک شبکه مناسب و تجهیزات مرتبط با آن به نحوی که شاخص های بهینه سازی و توسعه مناسب در نظر گرفته شوند طراحی سیستم شبکه که مشتمل بر مسیر های کابل کشی، محل سوئیچ ها، رک ها، نوع توپولوژی متناسب با پروژه، نوع تجهیزات اکتیو و ... که از جمله مهمترین بخش های انجام یک پروژه می باشد تامین تجهیزات پروژه با دقت در کیفیت، کارایی و قیمت مناسب که برگرفته از تجارب بسیار گروه متخصصین شبکه این شرکت می باشد  فرایند پیاده سازی و اجرا بایستی مطابق با استانداردهای این حوزه صورت گیرد. کارشناسان ما با تجاربی که از پروژه های پیشین دارند تلاش می کنند تا در اجرای پروژه شاخص هایی چون بهره وری، افزایش کارایی و عمر تجهیزات را با درنظر گرفتن استانداردهای این حیطه رعایت نمایند. بهره برداری مناسب و آگاهانه از سیستم های پیاده سازی شده یکی از شروط افزایش کارایی و بهره وری می باشد. تحقق این مهم مستلزم تسلط کافی کاربران از نحوه بکارگیری سیستم می باشد. متخصصین شبکه شرکت فن آوران جابان در پایان هر کدام از پروژه های خود جلساتی را تحت عنوان آموزش کار با شبکه های اجرا شده برای کاربران مجموعه بهره بردار برگزار می نماید. لازم به ذکر است که شرکت این مهم را جزء وظایف خود دانسته و بی هیچ هزینه ای با هدف بهره وری بیشتر سیستم های پیاده سازی شده انجام می دهد. پشتیبانی تجهیزات و سیستم های پیاده سازی شده توسط شرکت فن آوران جابان به دو صورت تعهدی و قراردادی انجام می پذیرد. وابسته به نوع پروژه، شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان پروژه های اجرایی خود را در بازه های 3 تا 6 ماهه به صورت رایگان پشتیبانی می نماید. در پایان این بازه زمانی عموماً در قالب قراردادهای پشتیبانی خدمات این شرکت برای مجموعه بهره بردار ادامه خواهد داشت. هم اکنون بخش شبکه این شرکت در چندین پروژه خدمات پشتیبانی و نگهداری ارائه می نماید.    

سیستم های نظارت تصویری به مجموعه دوربین مداربسته، دستگاه ذخیره ساز ( DVR/NVR) و نمایشگر پخش تصاویر ذخیره شده، گفته می شود. استفاده از سیستم های نظارت تصویری در تمامی اماکن بویژه محیط هایی که تردد افراد مختلف و بسیاری در آنها صورت می گیرد مبدل به امری ضروری و اجتناب ناپذیر شده است. کنترل عملکرد افراد و تجهیزات، ثبت تصاویر یک رخداد مترقبه و غیرمترقبه نظارت بر اشیاء گران قیمت تنها بخشی از اهداف پیاده سازی یک سیستم نظارت تصویری می باشد. تنوع در سیستم های نظارت تصویری باعث شده تا افراد با بررسی دقیق تری به انتخاب سیستم مورد نظر خود بپردازند تا با پرداخت هزینه کمتری سیستمی مطابق با نیاز خود خریداری و نصب نمایند. کیفیت تصاویر مختلف (رزولوشن های مختلف)، شرایط محیطی نصب دوربین، ضبط تصاویر آنالوگ یا دیجیتال، حجم تصاویر ذخیره سازی شده، دسترسی به تصاویر از راه دور، امکان تشخیص چهره و حرکت، تنها بخشی از مواردی است که در انتخاب یک سیستم نظارت تصویری بایستی لحاظ گردد. کارشناسان گروه فن آوران جابان با تسلط بر روی ویژگی ها و کارایی هر کدام از انواع سیستم های نظارت تصویری و همچنین تجارب بسیار در پیاده سازی این سیستم ها می توانند شما را در تامین، نصب و راه اندازی این سیستم ها همراهی نمایند. 

فروش تخصصی انواع باتری یو پی اس

شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان با فعالیت در زمینه فروش انواع باتری یو پی اس آماده است تا سبد متنوعی از باتری یو پی اس با کیفیت های متفاوت و قیمت های رقابتی را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

همین حالا برای اطلاع از قیمت انواع باتری یو پی اس و مشاوره در زمینه خرید باتری یو پی اس با ما تماس بگیرید

تلفن : 38408889-051

تلگرام : 09300244083

***فروشگاه انواع باتری یو پی اس (کلیک کنید)******فروشگاه انواع باتری یو پی اس (کلیک کنید)***

 

کیفیت یک باتری یو پی اس تأثیر مستقیم بر قیمت آن دارد بگونه ای که تهیه یک باتری یو پی اس با کیفیت بالا مستلزم صرف هزینه اولیه بیشتر در مقایسه با تهیه یک باتری متوسط و کیفیت پایین  می باشد. اما این صرف هزینه اولیه بیشتر چندین حسن به دنبال خود دارد که صرف هزینه را توجیه می کند:

1) باتری با کیفیت بالا دارای عمر مفید بین 4 تا 7 سال و بیشتر است در صورتی که باتری با کیفیت پایین بین 1 تا 2 سال

2) استفاده از باتری یو پی اس با کیفیت بالا به خاطر مسائل فنی در زمان شارژ و دشارژ شدن، تضمین کننده عملکرد صحیح دستگاه یو پی اس در شرایط اضطراری است.

3) استفاده از باتری با کیفیت بالا سبب کاهش اصطحکاک قسمت های شارژر و اینورتر دستگاه یو پی اس می شود که این امر سبب کاهش هزینه تعمیر و نگهداری دستگاه می شود. 

4) گارانتی تعویض باتری های با کیفیت بالا بین 3 تا 4 سال می باشد که این امر تا حدود زیادی صرف هزینه بیشتر برای این گونه از باتری های یو پی اس را توجیه می کند.

فروش باتری یو پی اس با طول عمر مفید متنوع و قیمت های متنوع

باتری یو پی اس را از نظر طول عمر مفید میتوان به سه سطح زیر تقسیم کرد:

1) باتری یو پی اس با طول عمر مفید پایین 2) باتری یو پی اس با طول عمر مفید متوسط 3) باتری یو پی اس با طول عمر مفید بالا (7 سال به بالا)

البته گفتن این نکته ضروری است که عددی که به عنوان عمر مفید یک باتری یو پی اس از طرف شرکت سازنده اعلام میشود تحت شرایط بهره برداری ایده آل می باشد و عوامل زیادی در زمان بهره برداری میتواند بر عمر مفید باتری تأثیرگذار باشد.

برای تماس با واحد فروش باتری یو پی اس و اطلاع از قیمت انواع آن از طریق راه های زیر با ما در تماس باشید

تلفن : 38408889-051

تلگرام : 09300244083

***فروشگاه انواع باتری یو پی اس (کلیک کنید)******فروشگاه انواع باتری یو پی اس (کلیک کنید)***

 

 

مقالات باتری یو پی اس