فروش یو پی اس

فروش یو پی اس UPS

اگر بخواهیم یک تعریف ساده از دستگاه یو پی اس UPS داشته باشیم، میتوان گفت که به دستگاه یا تجهیزی گفته می شود که حداقل امکانی که در اختیار مصرف کننده یا بهره بردار قرار می دهد، تأمین انرژی برق بدون وقفه (حتی در صورت قطع برق شبکه) برای تجهیزات متصل به آن می باشد. در واقع این تعریف بر گرفته از معنی کلمات  Uninterruptible Power Supply که به صورت مخفف UPS گفته می شود. اما باید متذکر شد که این یک تعریف حداقلی برای دستگاه یو پی اس UPS می باشد و در عمل استفاده از یو پی اس مزایای دیگری را هم در اختیار بهره برداران قرار می دهد.

با توجه به تعداد زیاد برندهای یو پی اس UPS که در حال حاضر در بازار ایران موجود می باشد، میتوان معیار هایی از قبیل کارایی دستگاه یو پی اس، میزان حفاظت و خدمات پشتیبانی را جهت انتخاب یک برند یو پی اس خوب معرفی کرد. شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان با تجربه ای که در زمینه طراحی سیستم های برق اضطراری و پشتیبان دارد اماده ارائه خدماتی نظیر محاسبه توان یو پی اس موردنیاز، تهیه، نصب و راه اندازی دستگاه یو پی اس مناسب با توجه به نیاز مشتری می باشد.

 

شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان آماده ارائه خدمات طراحی و اجرای سیستم های برق اضطراری متناسب با نیاز مجموعه های صنعتی، ساختمانی و آزمایشگاهی با بهره گیری از تخصص و تجارب متخصصان خود می باشد.

این شرکت در راستای سیاست های مشتری مداری خود آماده ارائه خدمات مشاوره و طراحی بصورت کاملاً رایگان برای مشتریان عزیز است (این یک شعار نیست). شما می توانید از طریق شماره تماس 05138408889 و یا شماره تلگرام 09300244083 با کارشناسان این حوزه ارتباط برقرار کرده و از خدمات رایگان مشاوره و طراحی در زمینه برق اضطراری استفاده کنید. همچنین شما با استفاده از کلید بر روی فروش یو پی اس میتوانید یو پی اس موردنیاز خود را از طریق پنل فروشگاهی فن آوران جابان از برندهای معتبر داخلی و خارجی تهیه کنید و از خدمات  نصب و راه اندازی رایگان دستگاه های خریداری شده از شرکت بهره مند شوید.

فروش یو پی اس

 خدمات طراحی و اجرای سیستم های برق اضطراری

 

 

فروش یو پی اس

تصویر درباره ی ما

شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان با هدف فعالیت در حوزه فروش و ارائه خدمات فنی و مهندسی با محوریت مهندسی برق با تکیه بر سال ها تجربه موسسین این شرکت در حوزه فعالیت های صنعتی و دانشگاهی در سال 1397 تاسیس گردید.  این سایت با هدف ارائه مشاوره تخصصی و فروش تجهیزات و قطعات مهندسی برق، شبکه و سیستم های نظارت تصویری و همچنین معرفی خدمات قابل ارائه توسط کارشناسان  و مهندسین این شرکت تاسیس گردیده است. شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان بر این باور است که طراحی، تأمین تجهیزات و اجرا سه رکن اساسی در انجام یک پروژه می باشد و کیفیت انجام یک پروژه مهندسی کاملاً وابسته به کیفیت هر سه رکن می باشد. بنابرابن این شرکت با هدف تکمیل چرخه انجام یک پروژه، اقدام به راه اندازی بخشی با محوریت تأمین تجهیزات مورد نیاز یک پروژه از برندهای معتبر داخلی و خارجی با در نظر گرفتن دو پارامتر هزینه و کیفیت کرده است. تجربه نشان داده است که انجام هر سه بخش طراحی، تأمین تجهیزات و اجرا یک پروژه توسط یک مجموعه واحد چهار مزیت :       1) کاهش هزینه برای کارفرما 2) کاهش مدت زمان تکمیل پروژه  3) افزایش کیفیت 4) سهولت استفاده از خدمات پشتیبانی و استفاده از گارانتی تجهیزات (به جهت طرفیت با یک شخصیت حقوقی ) در همین راستا شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان اقدام به راه اندازی پنل فروشگاه اینترنتی و ارائه تجهیزات مرتبط با حوزه های کاری خود از برندهای معتبر داخلی و خارجی  معتبر کرده است.

گروه موسسین و پرسنل شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان دارای تخصص های مختلف مرتبط با حوزه مهندسی برق (الکترونیک، قدرت و کنترل) هستند. به جهت گستردگی و کاربرد صنعت برق در دیگر صنایع میتوان از برق به عنوان یکی از اصلی ترین تخصص های لازم در هر مجموعه نام برد. از همین رو مطالعات، پژوهش ها و تجارب متخصصین این حوزه بسیار وسیع بوده و نمیتوان در چند عنوان محدود نمود. طراحی، اجرا و تعمیر و نگهداری تاسیسات و تجهیزات برقی اعم از ساختمانی، تجاری، اداری، صنعتی            طراحی،اجرا، عیب یابی و اصلاح  سیستم های کنترلی و اتوماسیون پیشرفته برای صنایع و کارخانجات          طراحی، اجرا، تعمیر و نگهداری سیستم های برق اضطراری مشتمل بر UPS، ژنراتور دیزل و گازی                    این تنها بخشی از توانایی ها و تجارب گروه فن آوران جابان می باشد که تحت عنوان خدمات بخش برق مجموعه قابل ارائه خواهد بود. یکی از نگرانی ها و دغدغه های بهره برداران در پروژه ها تامین تجهیزات با کیفیت و مناسب با پایین ترین قیمت می باشد. فرایند خرید موفق متأثر از طراحی صحیح، انتخاب متناسب با نیاز و همچنین بررسی دقیق محصولات مشابه می باشد. کارشناسان این مجموعه در هریک از این مراحل همراه و مشاور شما خواهند بود.  

گروه متخصصین شبکه در شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان فعالیت های خود را در زمینه مشاوره، طراحی، تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی و خدمات پشتیبانی فنی پروژه های فناوری اطلاعات شامل شبکه های کامپیوتری کابلی، بی سیم و مرکز داده ارائه می نماید. خدماتی که این مجموعه در زمینه شبکه های کامپیوتری ارائه می دهد را می توان در عناوین زیر بیان نمود: طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری LAN و Campus LAN طراحی و پیاده سازی شبکه های WAN (ارتباطات راه دور بر بسترهای مخابراتی) طراحی و پیاده سازی شبکه های راه دور tunneling طراحی و پیاده سازی زیرساخت های شبکه نصب انواع دکل های مخابراتی نصب و راه اندازی سرویس های تلفنی و ویدیویی تحت شبکه ( IP Camera و VOIP ) طراحی و اجرای سیستم های نظارتی بر بستر شبکه طراحی، راه اندازی و اجرای سرور های TCP/IP پیاده سازی  سیستم های نرم افزاری اداری ارائه خدمات پشتیبانی، سرویس و نگهداری تجهیزات شبکه طراحی و پیاده سازی طرح های امنیت شبکه نصب و راه اندازی فایروال های نرم افزاری نصب و راه اندازی سوئیچ های لایه 2 و لایه 3 مجازی سازی server و client خدماتی که شرکت فن آوران جابان در مراحل مختلف انجام یک پروژه ارائه می دهد محدود به طراحی و اجرا نشده و در هریک از بخش های یک پروژه از مشاوره تا پشتیبانی با شما خواهد بود. ارائه مشاوره در زمینه انتخاب یک شبکه مناسب و تجهیزات مرتبط با آن به نحوی که شاخص های بهینه سازی و توسعه مناسب در نظر گرفته شوند طراحی سیستم شبکه که مشتمل بر مسیر های کابل کشی، محل سوئیچ ها، رک ها، نوع توپولوژی متناسب با پروژه، نوع تجهیزات اکتیو و ... که از جمله مهمترین بخش های انجام یک پروژه می باشد تامین تجهیزات پروژه با دقت در کیفیت، کارایی و قیمت مناسب که برگرفته از تجارب بسیار گروه متخصصین شبکه این شرکت می باشد  فرایند پیاده سازی و اجرا بایستی مطابق با استانداردهای این حوزه صورت گیرد. کارشناسان ما با تجاربی که از پروژه های پیشین دارند تلاش می کنند تا در اجرای پروژه شاخص هایی چون بهره وری، افزایش کارایی و عمر تجهیزات را با درنظر گرفتن استانداردهای این حیطه رعایت نمایند. بهره برداری مناسب و آگاهانه از سیستم های پیاده سازی شده یکی از شروط افزایش کارایی و بهره وری می باشد. تحقق این مهم مستلزم تسلط کافی کاربران از نحوه بکارگیری سیستم می باشد. متخصصین شبکه شرکت فن آوران جابان در پایان هر کدام از پروژه های خود جلساتی را تحت عنوان آموزش کار با شبکه های اجرا شده برای کاربران مجموعه بهره بردار برگزار می نماید. لازم به ذکر است که شرکت این مهم را جزء وظایف خود دانسته و بی هیچ هزینه ای با هدف بهره وری بیشتر سیستم های پیاده سازی شده انجام می دهد. پشتیبانی تجهیزات و سیستم های پیاده سازی شده توسط شرکت فن آوران جابان به دو صورت تعهدی و قراردادی انجام می پذیرد. وابسته به نوع پروژه، شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان پروژه های اجرایی خود را در بازه های 3 تا 6 ماهه به صورت رایگان پشتیبانی می نماید. در پایان این بازه زمانی عموماً در قالب قراردادهای پشتیبانی خدمات این شرکت برای مجموعه بهره بردار ادامه خواهد داشت. هم اکنون بخش شبکه این شرکت در چندین پروژه خدمات پشتیبانی و نگهداری ارائه می نماید.    

سیستم های نظارت تصویری به مجموعه دوربین مداربسته، دستگاه ذخیره ساز ( DVR/NVR) و نمایشگر پخش تصاویر ذخیره شده، گفته می شود. استفاده از سیستم های نظارت تصویری در تمامی اماکن بویژه محیط هایی که تردد افراد مختلف و بسیاری در آنها صورت می گیرد مبدل به امری ضروری و اجتناب ناپذیر شده است. کنترل عملکرد افراد و تجهیزات، ثبت تصاویر یک رخداد مترقبه و غیرمترقبه نظارت بر اشیاء گران قیمت تنها بخشی از اهداف پیاده سازی یک سیستم نظارت تصویری می باشد. تنوع در سیستم های نظارت تصویری باعث شده تا افراد با بررسی دقیق تری به انتخاب سیستم مورد نظر خود بپردازند تا با پرداخت هزینه کمتری سیستمی مطابق با نیاز خود خریداری و نصب نمایند. کیفیت تصاویر مختلف (رزولوشن های مختلف)، شرایط محیطی نصب دوربین، ضبط تصاویر آنالوگ یا دیجیتال، حجم تصاویر ذخیره سازی شده، دسترسی به تصاویر از راه دور، امکان تشخیص چهره و حرکت، تنها بخشی از مواردی است که در انتخاب یک سیستم نظارت تصویری بایستی لحاظ گردد. کارشناسان گروه فن آوران جابان با تسلط بر روی ویژگی ها و کارایی هر کدام از انواع سیستم های نظارت تصویری و همچنین تجارب بسیار در پیاده سازی این سیستم ها می توانند شما را در تامین، نصب و راه اندازی این سیستم ها همراهی نمایند. 

شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان بر این باور است که طراحی، تأمین تجهیزات و اجرا سه رکن اساسی در انجام یک پروژه می باشد و کیفیت انجام یک پروژه مهندسی کاملاً وابسته به کیفیت هر سه رکن می باشد. بنابرابن این شرکت با هدف تکمیل چرخه انجام یک پروژه، اقدام به راه اندازی بخشی با محوریت تأمین تجهیزات مورد نیاز یک پروژه از برندهای معتبر داخلی و خارجی با در نظر گرفتن دو پارامتر هزینه و کیفیت کرده است.

تجربه نشان داده است که انجام هر سه بخش طراحی، تأمین تجهیزات و اجرا یک پروژه توسط یک مجموعه واحد چهار مزیت :  1) کاهش هزینه برای کارفرما 2) کاهش مدت زمان تکمیل پروژه  3) افزایش کیفیت 4) سهولت استفاده از خدمات پشتیبانی و استفاده از گارانتی تجهیزات (به جهت طرفیت با یک شخصیت حقوقی ). در همین راستا شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان اقدام به راه اندازی پنل فروشگاه اینترنتی و ارائه تجهیزات مرتبط با حوزه های کاری خود از برندهای معتبر داخلی و خارجی  معتبر کرده است. شما می توانید با کلیک بر روی هر یک از حوزه ها، وارد بخش مربوطه در فروشگاه اینترنتی فن آوران جابان شده و اقدام به خرید و تأمین تجهیزات مورد نیاز خود از برند های معتبر داخلی و خارجی کنید:

کنترل و ابزار دقیق     UPS  و استابلایزر    باتری یو پی اس    تجهیزات شبکه     

   برق صنعتی       دوربین مدار بسته    سفارش دیزل ژنراتور    تجهیزات سفارشی 

 

فروش انواع یو پی اس UPS

شرکت تجهیزات مهندسی فن آوران جابان عرضه کننده انواع یو پی اس UPS در توان های مختلف.

فروش انواع یو پی اس برای مصارف خاص و حساس

فروش انواع یو پی اس در توان های مختلف

فروش یو پی اس با برندهای معتبر داخلی و خارجی

تماس بگیرید: 38408889-051

شماره تلگرام: 09300244083

فروش انواع یو پی اس آلجا

فروش انواع یو پی اس اگزیم پاور  EXIMPOWER

فروش انواع یو پی اس فاران  FARAN

فروش انواع یو پی اس ولتامکس VOLTAMAX

فروش انواع یو پی اس کی استار KSTAR           

 

تماس بگیرید: 38408889-051

شماره تلگرام: 09300244083

 

فروش یو پی اس برای مصارف آزمایشگاهی

فروش یو پی اس برای مصارف صنعتی

فروش یو پی اس برای مصارف اداری

فروش یو پی اس برای ATM

فروش یو پی اس با کیفیت بالا و قیمت مناسب

یو پی اس برای سرورها و دیتاسنتر و مراکز داده

یو پی اس برای تجهیزات شبکه و مخابراتی

یو پی اس برای سیستم های بانکی و خودپردازها ATM

یو پی اس برای درب های اسلایدی اتوماتیک و درب های جک دار الکتریکی

یو پی اس برای تجهیزات پزشکی بیمارستان و دندانپزشکی

یو پی اس برای تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی حساس

یو پی اس برای پکیج حرارتی و سرمایشی

یو پی اس برای مصارف خانکی و کوچک

یو پی برای سیستم فروشگاهی pos

 

تماس بگیرید: 38408889-051

شماره تلگرام: 09300244083

 

یو پی اس آنلاین

یو پی اس لاین اینتراکتیو

یو پی اس تکفاز

یو پی اس سه فاز به تکفاز

یو پی اس سه فاز

یو پی اس آفلاین

 

 

مقالات یو پی اس